Senatory Poll
Pier Goodmann
PARTY SECRETERY
Vote Now

Ak Parti Mardin Büyükşehir Belediye Başkan adayı Abdullah Erin, Türkiye’nin gurur kaynağı olan ilk yerli ve milli otomobili TOGG ile Mardin’de bir tur attı. Proje Lansmanına katılmak üzere Türkiye’nin milli ve yerli aracı olan TOGG TX10 ile yola çıkan Abdullah Erin’in Mardin halkında büyük ilgi gördü.

Vatandaşlar, Erin’in yerli üretim aracı kullanmasının memnuniyetini dile getirirken, Erin ise ülke olarak bu aracı üretmiş olmanın herkesin gurur yaşaması gerektiğini ifade etti.
Erin, şehrin tarihini ve kültürel mirasını daha yakından tanıma fırsatı bulurken, TOGG’un bu tarihi atmosferdeki uyumu da gözlerden kaçmıyor.

Başkan adayı Abdullah Erin, Mardin’i yönetirken şehri ortak akıl ve adaletle yönetmenin önemine vurgu yapıyor. “Hedefimiz Kakınmış ve Gelişmiş Bir Mardin’dir. Ötesi yoktur, her can diğer yarımızdır. 10 ilçemiz ve 714 mahallemizde, her sokağımızda ve Kadim şehrimizin her köşesinde adaletle hizmet verecek bir belediyecilik modeliyle Mardin’i kucaklayacağız” diyerek, Mardin’in geleceğine dair vizyonunu açıklıyor.